VivaDiag Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid Test – 25 ks (VivaChek Biotech)

Kód: 90
Detekuje i mutaci Omikron Expirace 07/2025
Značka: VivaDiag Pro
560 Kč 500 Kč bez DPH
Skladem

Expirace 30.07.2025. Jednotková cena: 20 Kč / ks bez DPH. Sada antigenních testů k rychlé detekci akutní infekce COVID-19 ze vzorků odebraných výtěrem z kraje nosu (2 cm). Nejnovější generace velmi oblíbených testů. Produkt se nachází na seznamu schválených testů uznávaných EU. Veškeré komponenty v balení lze rozdělit na 1ks sady (obsahuje samostatné extrakční činidla), společný je pouze stojan na tuby a příbalová informace. Testy nově obsahují extrakční činidla před-plněná přímo ve zkumavkách. Produkt obsahuje 25 ks (1 balení).

  • Délka testování: 15 minut
  • Citlivost: 99.13%
  • Specifičnost: >99.99%

Zboží je určeno k samotestování.

V seznamu antigenních testů povolených SÚKL. CE 1434.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CE-icn-dokumenty

Dokumenty ke stažení:

Příbalový leták

Prohlášení o shodě

EU certifikace

Prohlášení - mutace Omikron

Certifikát ISO

Výrobce: VivaChek Biotech (Hangzhou) Co., Ltd.

Antigenní test VivaDiag Pro je rychlý test z přední části nosu na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování (stačí setřít pouze přední část nosu od 1 až 2 cm). Testy jsou certifikovány a nachází se na seznamu schválených testů uznávaných EU a povolených SÚKL. CE 1434. Testy VivaDiag Pro mají vysokou senzitivitu 99.13%, specificitu 99.99% a klinickou přesnost 99.83%.

Jednotlivě a přesně dávkované pufery v samostatných ampulích zásadně zkracují samotný proces testování. Veškeré komponenty v balení lze rozdělit na 1ks sady, společný je pouze stojan na tuby a příbalová informace.