Lomina SARS-CoV-2 Antigen LTX test (swab) – 100 ks

Kód: 31
Po expiraci Pro profesionální použití Vyrobeno v EU
Značka: Lomina
484 Kč 400 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Expirace 27.5.2023. Jednotková cena: 4 Kč / ks bez DPH. Špičkový antigenní test od evropského výrobce LOMINA AG k rychlé detekci akutní infekce COVID-19 ze vzorků odebraných výtěrem z kraje nosu či nosohltanu. Antigenní test detekuje nové mutace viru. Balení obsahuje 1ks antigenního testu a 1ks předvyplněné ampulky s roztokem. Neinvazivní odběr z přední části nosu nebo nosohltanu. Produkt se nachází na seznamu schválených testů uznávaných EU. Produkt je určen pro profesionální použití a je oblíben v testovacích centrech, které si pochvalují především rychlou a přesnou detekci. Produkt obsahuje 100 ks samostatných testů.

  • Délka testování: 15 minut
  • Senzitivita: 97,7% (95% CI: 93,40% – 99,52%)
  • Specificita: >99,9% (95% CI: 98,85% – 100%)

Zboží je určeno pro profesionální použití.

Povolení a registrace SUKL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CE-icn-dokumenty

Dokumenty ke stažení:

Příbalový leták

Prohlášení o shodě

Rozhodnutí SUKL

Výrobce: LOMINA AG

Testy Lomina na covid-19 dokážou odhalit infekční jedince i bez příznaků této nemoci a předejít tak dalšímu šíření viru v populaci. Pomocí antigenních testů můžeme testovat rychle a efektivně. Česká firma Lomina Superbio a.s. vyrábí testovací sady pro domácí použití laiky i pro profesionální použití ve zdravotnických zařízeních. Vzorky se odebírají z přední části nosu nebo nosohltanu.

Antigenní testy Lomina jsou kvalitní, certifikované a velmi spolehlivé. Jsou určeny k testování všech věkových skupin pro dospělé nebo pod dohledem dospělých. Detekují i nové mutace viru a výsledek ukážou do 15 minut.

Značka Lomina nabízí také testy na protilátky po očkování nebo nemoci covid-19. Testy jsou vyvinuty a testovány pro širokou veřejnost pro použití krevních vzorků odebraných z prstu.